(3) نفر 1
کلید و پریز ویکو مدل کاره

کلید و پریز ویکو مدل کاره
 YAZDANI  ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دی

کلید و پریز ویکو مدل کاره (KARRE)

شرکت ویکو با تولید کلید و پریز آنتی باکتریال مدل کاره، اقدام مهمی جهت برآورده ساختن نیاز مشتریانی که تمایل به زندگی در محیطی پاکیزه تر دارند، انجام داده است. این مدل کلید و پریز، به دلیل دارا بودن یون نقره در سطح خود، دارای اثر آنتی باکتریال است و از رشد و گسترش باکتری، ویروس و قارچ ها جلوگیری می نماید، همچنین در برابر گرما و نور محافظت شده اند. به عبارت دیگر، کلید و پریز مدل کاره با داشتن یون +Ag در مدت زمان 24 ساعت قابلیت از بین بردن باکتری های موجود در سطح خود را دارد. این فرایند طبیعی عوارض منفی بر انسان و محیط زیست ندارد و در تمام طول عمر محصول ادامه خواهد داشت.
مدل کاره با طراحی قوی در طیف گسترده ای از محصولات از جمله کلید، پریز و انواع ترموستات ارایه می شود. کلید و پریزهای کاره با طراحی مینیمالیستی، ظاهری ساده و زیبایی دارند که در دو رنگ سفید و کرم ساخته می شوند. به همین دلیل در فضاهای مختلف به راحتی با دیگر المان های دکوراسیون هماهنگ می شوند. 
کلید و پریزهای کاره همراه با قاب های افقی وعمودی و ترکیبی از دو ، سه ، پنج یا شش خانه به جای استفاده از چند کلید و پریز انتخاب مناسبی هستند.
کلید و پریز ویکو مدل کاره در تمام محیط ها متناسب با سلیقه افراد قابل استفاده هستند. در محیط هایی که رعایت بهداشت بسیار مهم است، مانند بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، داروخانه ها و... استفاده از کلید و پریز ویکو مدل کاره بهترین گزینه است. همچنین در فضاهای پررفت و آمد که مرتب در معرض آلودگی هستند و یا اتاق کودکان می توان از این کلید و پریز های آنتی باکتریال استفاده نمود. 

نظرات راجع به این مقاله

اولین  قبلی  0 ردیف  بعدی  آخر