(0) نفر 0
شرکت شیله

شرکت شیله


شرکت صنایع روشنایی شیله که یکی از معروف ترین و پر تنوع ترین محصولات روشنایی در کشور می باشد که در سال 1387 آغاز به کار کرده و در واقع به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت گونسان الکتریک ترکیه است. صنایع الکتریک و روشنایی شیلهخدمات پیش از فروش و پس از فروش محصولات شرکت مذکور را با برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی مرتبط با آن، طی کرده است.   ۱۴۰۰ یکشنبه ۲۳ آبان
شرکت صنایع روشنایی شیله که یکی از معروف ترین و پر تنوع ترین محصولات روشنایی در کشور می باشد که در سال 1387 آغاز به کار کرده و در واقع به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت گونسان الکتریک ترکیه است. صنایع الکتریک و روشنایی شیلهخدمات پیش از فروش و پس از فروش محصولات شرکت مذکور را با برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی مرتبط با آن، طی کرده است.

شروع به کار شرکت شیله از سال 1389 و در شهرک صنعتی بندر انزلی می باشد که با داشتن استاندارهای بین المللی و بکارگیری آخرین متدها بوده و در  نام تجاری شیله SCHEILE فعالیت دارد. وجود امکانات منحصر به فرد آزمایشگاهی و استفاده از بهترین متریال در ساخت محصولات خود، سبب تضمین کیفیت کالاهای این شرکت ایرانی شده است. شیله با تولید انواع محصولات روشنایی توانسته تا جایگاه ویژه ای را در صنایع الکتریکی باز کرده و در رقابت با محصولات خارجی قرار گیرد. این شرکت با رعایت تمامی اصول ایمنی و استانداردهای جهانی، محصولی با طول عمر زیاد و قیمت کمتر از نمونه های خارجی را عرضه داشته، که منجر به جلب رضایت مشتریان و خریداران شده است.

گواهی نامه شیله - فروشگاه اینترنتی برق آسا

نظرات راجع به این مقاله

اولین  قبلی  0 ردیف  بعدی  آخر