محافظ برق

خرید محافظ برق

محافظ های ولتاژ یا برق به منظور حفاظت و افزایش کارایی دستگاه های برقی در مقابل شوک های احتمالی برقی و نوسانات برق یا قطعی جریان برق ساخته شده اند.انواع محافظ های نوسان برق در مدل های مختلف برای استفاده های عمومی و مخصوص وسیله برقی خاص در بازار موجود هستند.امروزه با توجه به همه گیر بودن استفاده از دستگاه های برقی نیاز به محافظت از این دستگاه های الکتریکی  در مقابل نوسانات برق لازم و ضروری می باشد.محافظت از یخچال و فریزر،تلویزیون ، ادوات صوتی و تصویری ، کولرهای گازی ،رایانه های شخصی ، ماشین های لباس شویی و ظرفشویی تنها بخشی از کاربرد محافظ های برق می باشند. در این مقاله به معرفی محصولات فروشگاه اینترنتی برق آسا در زمینه محافظ های برقی می پردازیم.

 

 

محافظ نوسان برق مخصوص یخچال و فریزر شرکت سارا الکتریک

محافظ های یخچال برق سارا به منظور حفاظت از انواع  یخچال و فریزر با برندهای مختلف همچون یخچال ال جی ،یخچال سامسونگ و ساید بای ساید و دیگر مدل ها و  برندهای این صنعت طراحی شده اند. محافظ نوسان الکتریک با ایجاد تاخیری بین 4 دقیقه ولتاژ تصحیح شده را به سیستم برق منزل اعمال میکند. برروی بدنه محافظ  ولتاژ 2450 ولت آمپر سارا سه چراغ نصب شده:چراغ زرد رنگ نشان دهنده زمان تاخیر وچراغ سبز رنگ نشان دهنده عادی بودن ولتاژ برق ورودی به منزل وچراغ قرمز نشان دهنده غیر عادی بودن ولتاژ است که در این صورت مدار به صورت اتوماتیک توسط محافظ سارا قطع میشود. 2 دستگاه همزمان میتوانند از این محافظ برق استفاده کنند. این محصول در ابعاد 8×12×20 سانتی متر و در وزنKg 0.9 با بدنه فلزی ارائه شده است. محافظ 2450 ولت آمپر سارا مشمول گارانتی 3 ساله شامل تعویض قطعات وسرویس دستگاه می شود.تمامی‌ محافظ های نوسان شرکت سارا الکتریک دارای نشان استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشند.برای خرید این دستگاه و دیدن مشخصات محافظ برق مخصوص یخچال  و محصولات مشابه دیگر می توانید از نمایندگی سارا الکتریک یعنی برق آسا در این لینک اقدام کنید.تحویل این محافظ برق برای استان تهران در کمتر از 24 ساعت کاری انجام خواهد شد.


محافظ برق


محافظ برق کامپیوتر ، صوتی و تصویری 2450 ولت آمپر سارا الکتریک


این محافظ‌ برق  با جعبه فلزی به منظور حفاظت از کامپیوتر، تلویزیون و سایر ادوات صوتی و تصویری در منازل و یا مکان‌های اداری با کنتور تک فاز در مقابل ولتاژ‌های غیر استاندارد و مضر ساخته شده و مانع از سوختن آن‌ها در مقابل شوک‌های احتمالی‌ برق شهر می‌‌شود. این محصول با ایجاد تاخیری 25 ثانیه ای ولتاژ تصحیح شده را به سیستم برق منزل اعمال میکند. همزمان دو وسیله برقی میتوانند به این دستگاه وصل شوند.پریزهای این محصول در سمت جانبی آن قرار گرفته است.برروی بدنه محافظ 2450 ولت آمپر  سارا سه چراغ نصب شده:چراغ زرد رنگ نشان دهنده زمان تاخیر وچراغ سبز رنگ نشان دهنده عادی بودن ولتاژ برق ورودی به منزل وچراغ قرمز نشان دهنده غیر عادی بودن ولتاژ است که در این صورت مدار به صورت اتوماتیک توسط محافظ سارا قطع میشود. این محصول در ابعاد 12×8×20 سانتی متر و در وزنKg 0.9 با بدنه فلزی ارائه شده است.محافظ  2450 ولت آمپر سارا مشمول گارانتی 3 ساله شامل تعویض قظعات وسرویس دستگاه می شود.برای خرید این دستگاه و دیدن مشخصات محافظ برق رایانه و ادوات صوتی تصویری  و محصولات مشابه دیگر می توانید از نمایندگی سارا الکتریک یعنی برق آسا در این لینک اقدام کنید.تحویل این محافظ برق برای استان تهران در کمتر از 24 ساعت کاری انجام خواهد شد.

محافظ ولتاژ برق

نحوه استفاده از محافظ کامپیوتر و دیگر ادوات صوتی و تصویری سارا الکتریک به این صورت بوده که ابتدا دوشاخه مصرف کننده ها مانند رایانه ، تلویزیون ، ماهواره و لوازم مشابه را به پریز های برق محافظ کامپیوتری سارا متصل نموده سپس کابل دوشاخه محافظ را به برق شهر وصل می کنید.چراغ زرد روشن می شود و پس از حدود 25 ثانیه چنانچه اختلالی در برق شهر وجود نداشته باشد،چراغ سبز همزمان با شروع کار دستگاه روشن خواهد ماند.درصورتی که ولتاژ برق شهری  به کمتر از 180 و یا بالاتر از 240 ولت تغییر یابد، خروجی محافظ به منظور حفاظت از مصرف کننده شما قطع و چراغ قرمز رنگ روشن خواهد شد.درصورت نوسان مداوم برق شهر در منطقه خود می توانید از استابلایزر های شرکت سارا الکتریک به جای محافظ استفاده نمایید.

محافظ برق خانگی


محافظ برق لباسشویی و ظرفشویی یا خانگی 5000 ولت آمپر 520P سارا الکتریک


محافظ برق 5000 ولت آمپر سارا الکتریک به منظور حفاظت از یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی و پکیج مجموعا با مصرف حداکثر 5000 ولت آمپر در مقابل شوک‌های احتمالی‌، قطع وصل و یا نوسانات برق شهر طراحی و ساخته شده است. اما این محصول به طور اختصاصی برای محافظت از ماشین لباسشویی وظرفشویی مناسب می باشد.در حقیقت این محافظ برای حفاظت تجهیزات برق منزل و یا مکان‌های اداری با کنتور تک فاز در مقابل ولتاژ‌های غیر استاندارد(زیر 180 و بالای 245 ولت) و مضر ساخته شده و مانع از سوختن آن‌ها در مقابل شوک‌های احتمالی‌ برق شهر می‌‌شود. همچنین این محافظ دارای نشان استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می‌باشند.این محصول با ایجاد تاخیری بین 4 دقیقه ولتاژ تصحیح شده را به سیستم برق منزل اعمال میکند. برروی بدنه محافظ 2450 ولت آمپر  سارا سه چراغ نصب شده:چراغ زرد رنگ نشان دهنده زمان تاخیر وچراغ سبز رنگ نشان دهنده عادی بودن ولتاژ برق ورودی به منزل وچراغ قرمز نشان دهنده غیر عادی بودن ولتاژ است که در این صورت مدار به صورت اتوماتیک توسط محافظ سارا قطع میشود. دو دستگاه همزمان می توانند از این محافظ استفاده کنند.

محافظ لباسشویی

این محصول در ابعاد 8×12×20 سانتی متر و  و زن یک کیلوگرم با بدنه فلزی ارائه شده است. محافظ 5000 ولت آمپر سارا مشمول گارانتی 3 ساله شامل تعویض قطعات وسرویس دستگاه می شود.برای خرید این دستگاه و دیدن مشخصات محافظ برق ماشین لباسشویی و ظرفشویی سارا الکتریک  و محصولات مشابه دیگر می توانید از نمایندگی سارا الکتریک یعنی برق آسا در این لینک اقدام کنید.تحویل این محافظ برق برای استان تهران در کمتر از 24 ساعت کاری انجام خواهد شد.

محافظ برق لباسشویی و ظرفشویی


محافظ برق خانگی (زیر کنتور ) و کولرگازی سارا الکتریک

این محصول با ایجاد تاخیری بین 4 تا 6 دقیقه ولتاژ تصحیح شده را به سیستم برق منزل اعمال میکند. برروی بدنه محافظ 12000 ولت آمپر سارا سه چراغ نصب شده:چراغ زرد رنگ نشان دهنده زمان تاخیر وچراغ سبز رنگ نشان دهنده عادی بودن ولتاژ برق ورودی به منزل وچراغ قرمز نشان دهنده غیر عادی بودن ولتاژ است که در این صورت مدار به صورت اتوماتیک توسط محافظ سارا قطع میشود.اگر در سیستم برق کشی منزل شما روشنایی و پریز ها جدا باشند تاخیر محافظ پس از قطعی برق تنها روی پریز ها اعمال خواهد گشت و لازم نیست منتظر روشن شدن لامپ ها بمانید. این محافظ‌ برق در ابعاد 8×12×20 سانتی متر و در وزنKg 1.3 با بدنه فلزی ارائه شده است. محافظ 12000 ولت آمپر سارا مشمول گارانتی 3 ساله شامل تعویض قظعات وسرویس دستگاه می شود.

محافظ برق کل منزل

محافظ پا‌کنتوری

برای خرید این دستگاه و دیدن مشخصات محافظ برق خانگی و کولرگازی سارا الکتریک  و محصولات مشابه دیگر می توانید از نمایندگی سارا الکتریک یعنی فروشگاه اینترنتی برق آسا در این لینک اقدام کنید.تحویل این محافظ برق برای استان تهران در کمتر از 24 ساعت کاری انجام خواهد شد.

محافظ برق یخچال و پکیج 2450 ولت آمپر بدون کابل سارا الکتریک

محافظ برق یخچال

طراحی این محافظ با سایر محافظ های سارا تفاوتهایی دارد که آنرا از بقیه متمایز می کند.یکی از این تفاوتها ،بی سیم بودن این محصول است .این محافظ فاقد کابل بوده وبا دوشاخه ای که در پشت آن قرار گرفته، مستقیما به پریز برق شهر متصل میشود.در ضمن این دستگاه برای استفاده یک وسیله برقی طراحی شده و امکان استفاده بیش از یک دستگاه از این محصول وجود ندارد. به محض ایجاد اختلال در ولتاژ برق شهر این دستگاه جریان برق را قطع میکند وپس از عادی شدن ولتاژ ، با تاخیری 4 دقیقه ای ولتاژ تصحیح شده را به دستگاه اعمال میکند. این محصول در ابعاد 9×7.5×9.5 سانتی متر و در وزنKg 0.4 ارائه شده است .به این ترتیب وزن پایین وابعاد کوچک حمل ونقل آن را بسیار آسان وبی درد سر ساخته است محافظ 2450 ولت آمپر سارا مشمول گارانتی 3 ساله شامل تعویض قطعات وسرویس دستگاه می شود.برای خرید این دستگاه و دیدن مشخصات محافظ برق یخچال و پکیج سارا الکتریک  و محصولات مشابه دیگر می توانید از نمایندگی سارا الکتریک یعنی فروشگاه اینترنتی برق آسا در این لینک اقدام کنید.تحویل این محافظ برق برای استان تهران در کمتر از 24 ساعت کاری انجام خواهد شد.