خرید آنلاین انواع کالای الکتریک

حریم خصوصی

۱۳۹۶ دوشنبه ۴ اردیبهشت در ساعت ۱۰:۰۴ ب.ظ

حریم خصوصی فروشگاه اینترنتی برق آسا:

 

فروشگاه اینترنتی برق آسا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی برق آسا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه برق آسا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین فروشگاه اینترنتی برق آسا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی محصولات جدید و اخبار و رویدادهای سایت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه برق آسا را در پروفایل خود لغو کنند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است.

اطلاعات کاربر تنها در موارد آگهی و خبرنامه و محتویات متناسب استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت. فروشگاه اینترنتی برق آسا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد، به امید اینکه کیفیت، صداقت و رضایت را برای شما به ارمغان آورد.

 

اخطار
خیر
بله